Про журнал

Засновник видання: Комунальний заклад вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради»

Свідоцтво: КВ 25190-15130Р

Головний редактор: Задорожна Любов Кирилівна, кандидат філософських наук, ректор Комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради»

Секції: педагогіка, психологія, методика і практика освіти

 
 
Науковий журнал «Наша школа: науково-практичні студії» дотримується політики відкритого доступу до результатів досліджень (Open Access), визнаючи пріоритетним вільне поширення наукової інформації, обмін знаннями та здобутками наукових досліджень задля глобального суспільного прогресу. Це дозволяє користувачам вільно читати, завантажувати, копіювати й роздруковувати представлені матеріали способом, що не порушує авторські права, здійснювати пошук контенту та посилатись на опубліковані статті, поширювати їх повний текст і використовувати з навчальною й науковою метою та обов’язковим посиланням на авторів робіт і вихідних даних у журналі. При цьому матеріали журналу «Наша школа: науково-практичні студії» не можуть використовуватись з комерційною метою. 
   Автори зберігають авторське право, а також надають право журналу публікувати оригінальні наукові статті, що містять результати експериментальних і теоретичних досліджень і не знаходяться на розгляді для опублікування в інших виданнях.
Кожний випуск журналу виходить у друкованому й електронному вигляді. Електронну версію обов’язково розміщують у вільному доступі на сайті журналу. Усі статті розміщуються безстроково та безкоштовно відразу після виходу номера журналу. Повнотекстовий доступ в режимі реального часу до наукових статей журналу представлений на офіційному сайті журналу у розділі Архіви.
    Фактом розміщення статті у науковому журналі «Наша школа: науково-практичні студії» автор дає згоду на розміщення цих матеріалів у мережі Інтернет та надає право доступу до них користувачам незалежно від їх місця проживання. 
  Редакційна політика журналу «Наша школа: науково-практичні студії» базується на принципах об’єктивності та неупередженості щодо відбору статей з метою їх публікації; високої вимогливості до якості наукових досліджень; обов’язкового подвійного «сліпого» рецензування статей; дотримання колегіальності у прийнятті рішень щодо публікації статей; збереженні авторських та суміжних прав.